Pisarstwo

Forum o pisarstwie. Napisz swoje opowiadanie.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2012-07-20 09:42:26

WojownikPrzemekPL

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-19
Posty: 27
Punktów :   

Kosmiczny statek

Dawno dawno temu żyli ludzie. W pewnym mieście chodzili i normalnie żyli jak ludzie. W tym mieście wszyscy się lubili i byli dla siebie mili.  W mieście było dużo drzew, ponieważ burmistrz był ekologiem i lubiał troszczyć się o losy przyrody. Pewnego dnia nagle wszystkie drzewa znikły. Burmistrz bardzo się wściekł gdyż, bardzo kochał swoje drzewa. Następnego dnia w miejsce drzew wylądował statek kosmiczny. Ludzie wybiegli i patrzyli przez okno. Byli niedowierzający tego co widzą. Kosmici wyszli ze statku. Ludzie odsunęli. Gdy kosmici wyszli wyglądali zieloni z dużymi uszami. Trochę śmiesznie, więc ludzie zaczęli się śmiać. Jeden z ludzi podszedł i chciał się zaprzyjaźnić. Kosmici wtedy szybko uciekli na swoje miejsca i schowali się w statku. Wtedy wyświetlił się wielki ekran na którym była głowa kosmity. Ta głowa zaczęła mówić:
-Kim jesteście ludzie?
Wtedy burmistrz odpowiedział:
-Przybywamy w pokoju.
Kosmici wyszli wtedy powoli ze statku na ziemie i przywitali się z mieszkańcami. Ludzi żyli kilka dni z kosmitami często ich odwiedzając. Byli dla nich mili. Kosmici chodzili z nimi do sklepów, do kościołów. Pewnego dnia burmistrz przypomniał sobie o drzewach które zniszczyli mu kosmici. Kazał wtedy wojsku zabić kosmitów. Gdy wojsko biegło kosmici oślepili wojsko laserem i uciekli spowrotem. Ludzie już więcej nie zobaczyli kosmitów. Ludzie byli wściekli na burmistrz ponieważ przywiązali się do kosmitów. Nowym burmistrzem został kto inny, i ludzie bardziej go lubili. Stary burmistrz uciekł na wieś i tam ma swój ogród i drzewa.

Offline

 

#2 2012-08-16 19:34:11

JohnnyWalker98

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-19
Posty: 10
Punktów :   -1 

Re: Kosmiczny statek

Dobre to jest.

Offline

 

#3 2012-10-25 15:59:28

WojownikPrzemekPL

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-19
Posty: 27
Punktów :   

Re: Kosmiczny statek

Dzięki

Offline

 

#4 2012-10-27 14:19:32

BlackBlood

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-26
Posty: 9
Punktów :   

Re: Kosmiczny statek

Wojsko, komandosi, policja! Zabijcie kosmitów, bo zniszczyli mi moje drzewka! A ja chciałem wyhodować własnego Slender Men'a! XD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forum4u.pun.pl www.friends.pun.pl www.robygcityapartments.pun.pl www.wza.pun.pl www.glatorianie.pun.pl